Promocje
Zalewa NHDC Kremowy Robal 200 ml
Zalewa NHDC Kremowy Robal 200 ml
20,00 zł 14,00 zł
szt.
Kulki Truskawka
Kulki Truskawka
39,90 zł 27,93 zł
Zalewa NHDC Truskawka 200 ml
Zalewa NHDC Truskawka 200 ml
20,00 zł 14,00 zł
szt.
Kulka Kremowy Robal
Kulka Kremowy Robal
39,90 zł 27,93 zł
TTCarp Poleca Łowisko

O firmie

 

TTCarp to prężnie rozwijająca się firma w branży wędkarstwa karpiowego. To jedna z niewielu firm na polskim rynku oferująca szeroki, wysokiej jakości asortyment produktów gotowych: kulek proteinowych, dipów, mixów, pelletów, boosterów, jak też półproduktów do domowej produkcji specyfików wykorzystywanych w połowie karpi.

Zanęty i przynęty TTCarp oparte są na oryginalnych, unikatowych recepturach, z najwyższej jakości naturalnych składników. Priorytetem firmy jest stworzenie najlepszego, zbilansowanego i lekkostrawnego pokarmu dla ryb, będącego doskonałą alternatywą dla pokarmu naturalnie występującego w wodach o różnych osadach dennych.

Marka TTCarp to wynik współpracy ze specjalistami w dziedzinie technologii żywności, wiedzy opartej na fachowej literaturze przedmiotu a także wieloletniej praktyki i doświadczenia w zakresie połowu karpi. Linia produkcyjna w TTCarp przebiega pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym.


Kierując się dbałością o zadowolenie naszych Klientów, zarówno amatorów, jak też zawodowców karpiarzy, produkty firmowe są stale udoskonalane, a ich skuteczność została potwierdzona na wielu rodzajach łowisk w Polsce i Europie.

Zostając Klientem TTCarp zyskasz pewność satysfakcji z połowu największych okazów karpi, a każda wyprawa na ryby będzie przyjemnością. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty handlowej!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl