Promocje
Liquid Chilli 1L
Liquid Chilli 1L

55,25 zł

Cena regularna: 65,00 zł

szt.
Jesteśmy Na Platformie

TTCarp Poleca Łowisko

O firmie

 

TTCarp to prężnie rozwijająca się firma w branży wędkarstwa karpiowego. To jedna z niewielu firm na polskim rynku oferująca szeroki, wysokiej jakości asortyment produktów gotowych: kulek proteinowych, dipów, mixów, pelletów, boosterów, jak też półproduktów do domowej produkcji specyfików wykorzystywanych w połowie karpi.

Zanęty i przynęty TTCarp oparte są na oryginalnych, unikatowych recepturach, z najwyższej jakości naturalnych składników. Priorytetem firmy jest stworzenie najlepszego, zbilansowanego i lekkostrawnego pokarmu dla ryb, będącego doskonałą alternatywą dla pokarmu naturalnie występującego w wodach o różnych osadach dennych.

Marka TTCarp to wynik współpracy ze specjalistami w dziedzinie technologii żywności, wiedzy opartej na fachowej literaturze przedmiotu a także wieloletniej praktyki i doświadczenia w zakresie połowu karpi. Linia produkcyjna w TTCarp przebiega pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym.


Kierując się dbałością o zadowolenie naszych Klientów, zarówno amatorów, jak też zawodowców karpiarzy, produkty firmowe są stale udoskonalane, a ich skuteczność została potwierdzona na wielu rodzajach łowisk w Polsce i Europie.

Zostając Klientem TTCarp zyskasz pewność satysfakcji z połowu największych okazów karpi, a każda wyprawa na ryby będzie przyjemnością. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty handlowej!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl