PISTOLET

PISTOLET Pneumatyczny 3kg

PISTOLET Pneumatyczny 3kg
PISTOLET Pneumatyczny 3kg

Wszystkie produkty FIL Precision Systems wykonywane są na najwyższej klasy maszynach tnąco – skrawających w technologii CNC.

 Pistolet pneumatyczny wykonany został z wysokiej jakości aluminium. Minimalna pojemność pistoletu wynosi 3kg i uzależniona jest od gęstości ciasta. Specjalne zatoczenie w dekielku z dyszą powoduje niemalże 100% wyciśnięcie ciasta. Wysoka dokładność produkcyjna umożliwia precyzyjne zamontowanie dyszy w deklu na wcisk dzięki czemu nie wypada nam ona podczas prac związanych z wyciskaniem. W zestawie znajdują się dwie dysze do wyciskania.

Tłok wykonany z wysokiej jakości poliamidu o wysokości 45mm z zamontowanymi dwoma o ringami. W zestawie znajduje się również specjalna podstawka wykonana z blachy nierdzewnej, która stabilizuje pistolet podczas czynności związanych z wyciskaniem. Dodatkowo w miejscach spoczywania pistoletu na podstawce są zamontowane specjalne uszczelki wykonane z bardzo miękkiej gumy ułatwiające w znaczący sposób odkręcanie dekielków.

UWAGA!!!

Przed używaniem należy natłuścić tłok bezwonnym olejem parafinowym, zwykłym olejem rybnym lub roślinnym. Nie należy odtłuszczać gwintów w dekielkach oraz na cylindrze. Przed używaniem należy natłuścić je wazeliną białą lub techniczną.

Dostępność: brak towaru

Cena:

618,60 zł

PISTOLET PNEUMATYCZNY 6kg

PISTOLET PNEUMATYCZNY 6kg
PISTOLET PNEUMATYCZNY 6kg

Dostępność: brak towaru

Cena:

910,80 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl